اخبار عمومی

اخبار عمومی (125)

شنبه, 18 اسفند 1397 12:19

بازی با کش باز تولید می‌شود

سرگرمی «بازی با کش» به سفارش اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای و به همت مدیریت بازرگانی کانون پرورش فکری در شمارگان ۱۰هزار تایی بار دیگر به دست کودکان خواهد رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این بازی با هدف رشد و افزایش توانایی‌های مختلف، دقت و بردباری و با تاکید بر کار گروهی نخستین بار در سال ۱۳۷۳ تولید شده بود.

با حضور بیش از ۶۰ عروسک‌ساز از سراسر ایران، نخستین نشست هم‌اندیشی عروسک‌سازان ایرانی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی نشستی با حضور فعالان عرصه‌ی عروسک‌سازی روز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ برگزار شد.

ششمین نشست کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی در بهمن سال ۱۳۹۷ برگزار و ۵۸ پرونده بررسی شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، از میان پرونده‌های خواستار مجوز ۵۶ اسباب‌بازی ثبتی و ۲ نمونه خواستار مجوز تولید بود.

 

تسهیلات برای حضور تولید کننده داخلی اسباب بازی

جهت شرکت کنندگانی که تولید کننده داخلی اسباب بازی می باشند و برای تولیدات خود از شورای نظارت بر اسباب بازی گواهینامه ثبت یا مجوز تولید و یا هولوگرام

دریافت نموده اند از طرف شرکت برگزار کننده نمایشگاه تسهیلات و تخفیفاتی در نظر گرفته شده است که با ارائه مدارک (تصویر گواهینامه ثبت یا مجوز تولید ) اعمال می گردد.

 

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی در تاریخ 18 لغایت 22 مرداد ماه 1395 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (خ حجاب) برگزار می گردد

برنامه ها و فعالیت های جشنواره

ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب بازی

طرح ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب بازی روز دوشنبه 95/05/18 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون (حجاب) همزمان با دومین جشنواره اسباب بازی رونمایی شد.در این طرح به منظور معرفی هولوگرام شورای نظارت بر اسباب بازی برچسبی جهت الصاق به واحدهای صنفی تهیه شده است که دارای شماره سریال هفت رقمی است .

این کارگاه توسط شرکت دانش بنیان کاوشگر نیاز فردا در دو نوبت روزهای سه شنبه 95/3/11 ویکشنبه 95/3/16 در محل مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ( خیابان حجاب سالن کنفرانس 2 ) از ساعت 14 الی 17 برگزار می گردد .حضور در کارگاه مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی حضور در کارگاه تقدیم میشود.متقاضیان شرکت در این کارگاه می توانند با ارسال نام و نام خانوادگی ,شماره شناسنامه خود و روز مورد نظر به سامانه پیامکی شورا ثبت نام خود را انجام دهند.

سامانه پیام کوتاه شورا 300074010

شروع
قبلی
صفحه1 از13