درباره ما

سایت ورزش های فکری ایران با هدف گسترش بازی های فکری مطرح جهان و بعضا ناشناخته در ایران و همچنین گسترش فرهنگ استفاده از بازی های سالم و مفرح در اوقات فراغت خانواده ها در سال 1390 راه اندازی شد.

این سایت شامل قسمت های مختلفی شامل معرفی ورزش های فکری، فروشگاه تخصصی بازی های فکری، برپایی نمایشگاه، مسابقات و جشنواره های ورزش های فکری به صورت حضوری و مجازی، بازی های آنلاین و ... می باشد.

این مجموعه در حال طراحی چند بازی فکری می باشد که تا کنون یکی از این بازی ها به ثبت رسیده و مراحل طراحی و ثبت دیگر بازی ها نیز در حال پیگیری می باشد. از سال 1390 تا کنون چندین نمایشگاه و جشنواره ورزش های فکری توسط این مجموعه بر پا شده و مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

در بخش فروشگاه اینترنتی با کمک و همکاری تولید کنندگان و توزیع کنندگان مطرح بازی های فکری کشور مجموعه ای از بهترین بازی ها را برای علاقه مندان فراهم نموده ایم که کلیه دوست داران این بازی ها از اقصی نقاط ایران می توانند سفارش خود را بصورت اینترنتی ثبت، هزینه آن را بوسیله کارت های عضو شبکه شتاب و از طریق درگاه الکترونیکی بانک پرداخت و کالای مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

با یاری خداوند متعال و با همفکری و یاری تمام عزیزان علاقمند به این حوزه این مجموعه با سرعت بیشتری به اهداف خود خواهد رسید.

خواندن 8652 دفعه